EN

Препорачај

RISEN има 10-годишно искуство со опрема за игралишта, ние се усогласуваме со стандардот EN1176, SII, ASTM итн.

HOT
Затворено игралиште
Дознај повеќе
HOT
Затворено игралиште
Дознај повеќе
HOT
Затворено игралиште
Дознај повеќе
HOT
Фитнес на отворено
Пластичен слајд1
Пластичен слајд1
Дознај повеќе
Што можеме да направиме?

Добредојдовте во Воскреснат

  • профил на компанијата
  • Работилница
  • култура

RISEN Amusement Equipment Co., Ltd е дизајн, производство и продажба како една компанија. Сместено во „Кина образовна индустриска база за играчки“ --- Венжоу, каде е индустрискиот кластер со удобен транспорт...

Дознај повеќе

Нашите главни производи се опрема за игралиште на отворено, играчки за играње во затворен простор, непослушен замок, фитнес, лулашка, клацкалка, пролетен јавач, гума итн., кои се користат за училиште, градинка, заедница, парк, трговски центар итн. Имаме ISO14001: 2004, IOS9001, SG, CE, ASTM. Нашите производи се продаваат во Европа, Америка, Блискиот Исток, Австрија, Југоисточна Азија и низ целиот свет.

Дознај повеќе

Во Risen, ние земаме иновативен дизајн и безбедно опкружување за играње одат рака под рака. Со цел да се привлече вниманието на пазарот и да се избегне сличен дизајн, нашите дизајнери создаваат уникатен дизајн заснован на постоечката средина, кој исто така се комбинира со повеќе функции. Нашата способност да создадеме совршено игралиште, да обезбедиме дека се почитуваат сите безбедносни насоки и да ги водиме клиентите чекор-по-чекор низ креативниот процес - сето тоа додека го одржуваме проектот на време и во рамките на буџетот, е наша мисија и тоа е основата за нашиот успех.

Дознај повеќе

Производство искуство

10

+

Одлична големина на тимот

200

+

Услужени клиенти

5000

+

главен производ

3000

+
Сертификат
Те молам остави
САД
порака

Жешки категории

Тел / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта]

Додадете:

Индустриска зона Јангван, град Киаоксиа, Јонџија, Венжоу, Кина

Производи

Услуги

Поддржано од
Следете не
Авторски права © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Блог | Политика за приватност | Правила и услови
Почетна
Производи
Е-пошта
Контакт