EN
Вовед

RISEN Amusement Equipment Co., Ltd е дизајн, производство и продажба како една компанија. Сместено во „Кина образовна индустриска база за играчки“ --- Венжоу, каде е индустрискиот кластер со удобен транспорт.
 
Нашите главни производи се опрема за игралиште на отворено, indoor play toys, naughty castle, fitness, swing, seesaw, пролетен јавач,rubber etc., which are used for school, kindergarten, community,park,shopping mall etc.. We have got ISO14001:2004, IOS9001,SG, CE, ASTM. Our products are sold to Europe, American, The Middle East, Austria, Southeast Asia and all around the world.
 
RISEN has 10 years experience of опрема за игралиште, we comply with standard (EN1176. SII, etc.) strictly from design to production. As per to client’s area and concept, we will supply overall design plan, control the quality ,arrange fast delivery, give installation guidance and patient after-sales service. To give you one -stop service. To save your time.
 
Воскресна секогаш ви обезбедува квалификувани производи, професионални предлози и решенија, служете му на општеството, создадете подобра иднина. Ајде да пораснеме заедно.

video
Години

Производство искуство

+

Одлична големина на тимот

+

Услужени клиенти

+

Главен производ

Работилница
култура

Роден од идејата што им носи повеќе радосни спомени на децата, Risen беше лансиран. Ние продаваме производи за опрема за игралишта во повеќе од 50 земји повеќе од 10 години. Risen исто така го освои признанието на многу клиенти по производи со висок квалитет и доверлива услуга.
 
Во Risen, ние земаме иновативен дизајн и безбедно опкружување за играње одат рака под рака. Со цел да се привлече вниманието на пазарот и да се избегне сличен дизајн, нашите дизајнери создаваат уникатен дизајн заснован на постоечката средина, кој исто така се комбинира со повеќе функции. Нашата способност да создадеме совршено игралиште, да обезбедиме дека се почитуваат сите безбедносни насоки и да ги водиме клиентите чекор-по-чекор низ креативниот процес - сето тоа додека го одржуваме проектот на време и во рамките на буџетот, е наша мисија и тоа е основата за нашиот успех.
 
Децата се иднината, ние го сакаме она што го правиме за да им донесеме радост на децата со создавање опрема што го поттикнува социјалниот, интелектуалниот и физичкиот раст. Нашата страст за игра доаѓа преку сè што правиме. Одржувањето на среќна и безбедна средина за децата е нашата првобитна намера и определба. Целта на Risen е да расте заедно со децата и сите клиенти.


Те молам остави
САД
порака

Жешки категории

Тел / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта]

Додадете:

Индустриска зона Јангван, град Киаоксиа, Јонџија, Венжоу, Кина

Производи

Услуги

Поддржано од
Следете не
Авторски права © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Блог | Политика за приватност | Правила и услови
Почетна
Производи
Е-пошта
Контакт