EN

Фитнес на отворено

Во денешно време луѓето посветуваат повеќе внимание на спортското вежбање, опремата за фитнес на отворено има насекаде во училиштето, заедницата и јавниот парк. RISEN секогаш се фокусира на здравјето на човештвото и континуирано се развива и иновира за да обезбеди висококвалитетна фитнес опрема на отворено за сите возрасни групи. Уште повеќе, развиваме специјална опрема за фитнес за лицата со посебни потреби. Ја разбираме различноста на корисниците, така што имаме низа опрема за вежбање на отворено за да одговориме на различните барања.

Список на категории

категорија

Жешки категории

Тел / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта]

Додадете:

Индустриска зона Јангван, град Киаоксиа, Јонџија, Венжоу, Кина

Производи

Услуги

Поддржано од
Следете не
Авторски права © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Блог | Политика за приватност | Правила и услови
Почетна
Производи
Е-пошта
Контакт