EN

Физичка опрема на отворено

Во RISEN, искусниот дизајнер разбира како да ги користи боите и мултифункционалните игри во производите за теретана на отворено, создавајќи смешна авантуристичка зона на отворено и успешно предизвикувајќи го интересот на децата за спортот. Секое скокање, качување и лизгање може ефикасно да го вежба телото и храброста на децата.

Список на категории

категорија

Жешки категории

Тел / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта]

Додадете:

Индустриска зона Јангван, град Киаоксиа, Јонџија, Венжоу, Кина

Производи

Услуги

Поддржано од
Следете не
Авторски права © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Блог | Политика за приватност | Правила и услови
Почетна
Производи
Е-пошта
Контакт