EN

Пластична опрема

Големата и предизвикувачка опрема за игралиште на отворено не е погодна за мали деца, така што RISEN обезбедува мала и извонредна пластична опрема на отворено, која е посоодветна за мали површини, како што се домашен двор, простор за одмор на аеродром, детска зона во ресторан итн. Нудиме различни стилови на лизгалки, качување по карпи, соба за играње и многу други структури за играње на отворено со широк опсег на бои. Сите наши производи го поминуваат меѓународниот стандард, осигурувајќи дека лизгањето, лазењето, скокањето се безбедни за мало дете.

Список на категории

категорија

Жешки категории

Тел / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта]

Додадете:

Индустриска зона Јангван, град Киаоксиа, Јонџија, Венжоу, Кина

Производи

Услуги

Поддржано од
Следете не
Авторски права © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Блог | Политика за приватност | Правила и услови
Почетна
Производи
Е-пошта
Контакт