EN

Затворено игралиште

RISEN секогаш ги става клиентите на прво место, ви носиме квалитетна и безбедносна опрема за игралишта во затворен простор, глобална логистика, локална инсталација и маркетинг предлог. Ние ги следиме TUV, ASTM строго од дизајн до производство. Америка, Европа, Канада, Блискиот Исток, клиентите во повеќе од 60 земји избираат RISEN да бидат нивни партнери за решение клуч на рака за да постават внатрешен центар за играње. Ние сме искусни и професионални да му помогнеме на вашиот успешен проект за игралиште во затворен простор.

категорија

Жешки категории

Тел / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта]

Додадете:

Индустриска зона Јангван, град Киаоксиа, Јонџија, Венжоу, Кина

Производи

Услуги

Поддржано од
Следете не
Авторски права © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Блог | Политика за приватност | Правила и услови
Почетна
Производи
Е-пошта
Контакт