EN

Пластичен слајд на отворено

Надворешниот пластичен тобоган е изработен од галванизиран челик и пластична компонента. RISEN секогаш го става квалитетот на прво место, па затоа користиме врвна технологија и вешти изработка за да се осигураме дека секоја компонента е против 'рѓа, против избледување и издржлива. Можеме да обезбедиме разновидна боја и дизајн за да ги исполниме барањата на различни места. Тоа помага да се стимулира креативноста и да се негува храброста додека децата си играат слободно во приспособениот парк за игралиште на отворено.

категорија

Жешки категории

Тел / WhatsApp / WeChat:

++ 86 18257725727

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта]

Додадете:

Индустриска зона Јангван, град Киаоксиа, Јонџија, Венжоу, Кина

Производи

Услуги

Поддржано од
Следете не
Авторски права © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co., Ltd - Блог | Политика за приватност | Правила и услови
Почетна
Производи
Е-пошта
Контакт